Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Targi Pracy, 9 kwietnia godz. 9.00 do 15.00, ul. Sowińskiego 1

Data publikacji: 2014-04-02, Data modyfikacji: 2014-04-02
A A AWydrukDrukuj  
 
  Największe Targi Pracy na Pomorzu Zachodnim - 60 wystawców, kilka tysięcy odwiedzających – kilkaset ofert pracy! „Szukacie pracy, stażu, praktyk? Zamierzacie zmienić dotychczasowe zajęcie? A może chcecie po prostu porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, by móc lepiej zaplanować ścieżkę swojej kariery i rozwoju?” – Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza do udziału w największych Targach Pracy na Pomorzu Zachodnim, które odbędą się już 9 kwietnia w hali przy ul. Sowińskiego 1 w Szczecinie Impreza co roku przyciąga kilkudziesięciu wystawców z konkretnymi ofertami pracy zarówno dla studentów, absolwentów jak i osób szukających odmiany w swoim życiu zawodowym. Podczas Targów będzie można spotkać się z nie tylko z firmami reprezentującymi różne specjalności ale także służbami mundurowymi (np. policja) zachęcającymi do wstąpienia w ich szeregi. W tegorocznej edycji Targów pojawią się firmy m.in. z branży finansowej (ING Bank Śląski, Aviva Sp. z o.o.), handlowej (NETTO, Jeronimo Martins), produkcyjnej (DGS, Cargotec), medycznej (Promedica 24), czy motoryzacyjnej (Volkswagen Poznań Sp z o.o.). Swoją reprezentację będą miały także agencje pośrednictwa pracy (Randstad, LSJ Group, Unikadr), również z Niemiec. Osoby zainteresowane autorozwojem i podniesieniem swoich kwalifikacji będą miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń oferowanych przez różne instytucje,  lub wziąć udział w ciekawych warsztatach: "Poznaj swoje prawa w pracy" - Państwowa Inspekcja Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie "Sztuka autoprezentacji" - Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie "Profesjonalne CV przepustką do kariery" - Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego "Jak zadbać o swój wizerunek w sieci?" - LSJ Group Wystawcy tegorocznej edycji Targów Pracy będą mieli do zaproponowania łącznie kilkaset ofert pracy, staży i praktyk zarówno dla poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego jak i wykwalifikowanych specjalistów. Targi Pracy dofinansowane są ze środków Gminy Miasto Szczecin Honorowy patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydent Szczecina, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Rektorzy Uniwersytetu Szczecińskiego i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Więcej o imprezie na stronie www.targipracy.szczecin.pl oraz www.facebook.com/TargiPracySzczecin

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/Targi-Pracy-9-kwietnia-godz-900-do-1500-ul-Sowinskiego-1.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola