Belka
Czwartek, 30 Czerwca 2022   imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

FOTORELACJA Z FESTYNU RODZINNEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Data publikacji: 2019-06-03, Data modyfikacji: 2019-06-11
A A AWydrukDrukuj  
 
02 czerwca 2019 r., na terenie starego boiska w Łobzie odbył się festyn rodzinny pn. „Dzień Dziecka - Postaw na Rodzinę”. Cykliczna impreza organizowana przez Urząd Miejski w Łobzie. Jak co roku obsługę artystyczną festynu zapewnił „Teatr Rozmaitości GWITAJCIE” Jakuba Gwita ze Szczecina, który w tym roku wystąpił z przedstawieniem pt. „Morskie Gadki Małej Piratki”.  Tego dnia można było podziwiać również występy podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łobzie, dzieci i młodzieży z Zespołu Taneczno-Wokalnego „Jedyneczki”, dzieci z klasy II B, IV B i VI B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łobzie podopiecznych z Prywatnej Szkoły Gry na Instrumentach Muzycznych Państwa Stefanowskich. Jak zawsze niezawodni okazli sie łobescy strażacy, którzy i w tym roku przygotowali szereg atrakcji dla dzieci przewidziany jest szereg atrakcji. Dzieci mogły korzystać bezpłatnie z licznych dmuchańców oraz  brać udział w konkurencjach, quizach i zabawach z nagrodami. Podczas festynu mieszkańcy Gminy mogli zasięgnąć informacji w zakresie: poradnictwa rodzinnego, profilaktyki uzależnień, mediacji i terapii rodzin, pomocy materialnej o charakterze socjalnym oraz porad w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy.

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/3f3151e3106ca5a2ceb535c111bffcb0.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola