Belka
Czwartek, 30 Czerwca 2022   imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KLASYFIKACJA XXXIII ŁOBESKICH BIEGÓW O MEMORIAŁ RED. TOMASZA HOPFERA

Data publikacji: 2019-05-31, Data modyfikacji: 2019-06-07
A A AWydrukDrukuj  
 
  XXXIII ŁOBESKIE BIEGI O MEMORIAŁ REDAKTORA TOMASZ HOPFERA ŁOBEZ, 28.05.2019 r.   SZKOŁY PODSTAWOWE: Klasy I Dziewczęta      Mały Alicja               - Szkoła Podstawowa Radowo Małe      Kuś Liliana               - Szkoła Podstawowa Dobra      Czapiewska Celina   - Szkoła Podstawowa Dobra Chłopcy      Kopryna Kornel                  - Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez      Różycki Stefan                     - Szkoła Podstawowa nr2 Łobez      Parobiec Oliwier                  - Szkoła Podstawowa Dobra Klasy II Dziewczęta      Lipska Lena              - Szkoła Podstawowa Radowo Małe      Słomińska Wiktoria - Szkoła Podstawowa Radowo Małe      Żurawek Hanna                   - Szkoła Podstawowa nr 1 Łobez Chłopcy      Malinowski Andrzej            - Szkoła Podstawowa Nr 2 Łobez      Walczak Damian                  - Szkoła Podstawowa Starogard      Kurłowicz Patryk     - Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez Klasy III Dziewczęta      Kęsy Marcelina                    - Szkoła Podstawowa Resko      Znajewska Lena                   - Szkoła Podstawowa Resko      Pawlak Milena                     - Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez Chłopcy      Piórkowski Julian                - Szkoła Podstawowa Resko      Knapek Alan                                    - Szkoła Podstawowa nr 1 Łobez     Grochulski Jakub                - Szkoła Podstawowa nr 1 Łobez   Klasy IV Dziewczęta     Habrych Maria                    - Szkoła Podstawowa Resko     Trojanowska Hanna            - Szkoła Podstawowa Dobra     Brodzińska Oliwia               - Szkoła Podstawowa Węgorzyno Chłopcy     Pochwała Tomasz                - Szkoła Podstawowa Resko     Kowal Tomasz                     - Szkoła Podstawowa Węgorzyno     Abramczuk Marcel              - szkoła podstawowa Węgorzyno Klasy V Dziewczęta      Urbańska Natalia                 - Szkoła Podstawowa nr 1 Łobez      Mielcarek Maja                    - Szkoła Podstawowa Węgorzyno     Truchlewska Kornelia         - Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez Chłopcy     Wyczołek Dominik               - Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez     Danowski Kacper                - Szkoła Podstawowa Starogard     Duszyński Oliwier                - szkoła Podstawowa nr 1 Łobez Klasy VI Dziewczęta     Cichocka Julia                      - Szkoła Podstawowa Wojtaszyce     Matuła Nikola                      - Szkoła Podstawowa Węgorzyno     Gural Anna                          - szkoła Podstawowa Węgorzyno Chłopcy     Piec Leon                              - Szkoła Podstawowa Węgorzyno     Rzepkowski Bartosz                        - Szkoła Podstawowa nr 2 Łobez    Pawłowski Nikodem                        - Szkoła Podstawowa Węgorzyno Klasy VII Dziewczęta     Kondratiuk Zuzanna           - Szkoła Podstawowa Dobra     Lange Maja                          - Szkoła Podstawowa Radowo Małe     Janowicz Magdalena           - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez Chłopcy    Mielcarek Karol                   - Szkoła Podstawowa Węgorzyno    Czerwiński Wojciech           - szkoła Podstawowa nr 3 Łobez    Smoleń Mateusz                   - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez Klasy VIII Dziewczęta      Kurek Ewelina                     - Szkoła Podstawowa Radowo Małe      Grenda Julita                       - Szkoła Podstawowa Dobra     Grankowska Dominika       - Szkoła podstawowa nr 3 Łobez Chłopcy    Domański Jarosław             - Szkoła Podstawowa Radowo Małe     Sobański Kacper                  - Szkoła Podstawowa Radowo Małe     Nocuń Bartłomiej                 - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez   III KLASA GIMNAZJALNA Dziewczęta     Lewandowska Wiktoria      - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez     Wilk Martyna                       - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez     Maksylewicz Daniela           - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez Chłopcy     Żywulski Eryk                      - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez     Dylon Grzegorz                    - Szkoła Podstawowa nr 3 Łobez     Łabaszeski Mateusz             - Szkoła Podstawowa Radowo Małe

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/3e4ce22865fa16f53a106b7805069d1f.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

    Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
       
    Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola