Belka
Czwartek, 30 Czerwca 2022   imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XI MEMORIAŁ IM.WITOLDA MARKIEWICZA

Data publikacji: 2016-12-04, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
XI MEMORIAŁ IM.WITOLDA MARKIEWICZA

W sobotę 26 listopada w Hali Widowiskowo Sportowej odbył się cykliczny turniej piłki nożnej dla najmłodszych grup piłkarzy. W XI edycji  memoriału wzięły udział zespoły z Ińska , Węgorzyna, Reska i pięć drużyn z naszego miasta. Drużyny zostały podzielone zgodnie z wiekiem małych piłkarzy, na dwie grupy – w rocznikach 2008-2009 i 2006- 2007. W obu grupach rywalizowano systemem „każdy z każdym”.  2 * 8 min.

W grupie pierwszej rocznik 2008- 2009 najlepszym zespołem okazali się zawodnicy Światowida 63 I, którym udało się zdystansować kolejno Łobuziaków, Spartę z Węgorzyna i swoich kolegów z drugiej drużyny. W grupie starszej pierwsze miejsce wywalczył zespół Mewy Resko, który wyprzedził Inę Ińsko, Światowid 63 i Łobuziaków.

Po zakończeniu rozgrywek młodzi zawodnicy otrzymali wspaniałe puchary i nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju: Państwa Markiewiczów, Urząd Miejski – Wydział Sportu i Turystyki , „Światowid „ 63 Łobez, Starostwo Powiatowe, Spółdzielnię Mieszkaniową „Jutrzenkę” , Firma „AREX”, SEC Łobez Sp. z o.o., PWiK Łobez oraz Pan Zbigniew Pudełko. Nagrody młodzi zawodnicy otrzymali z rąk pani prezes Światowida 63 Łobez, Grażyny Karłowskiej i pana Mariusza Szpryngacza – przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Łobzie

Nagrody indywidualne w kategorii wiekowej 2008 – 2009 otrzymali:

Alan Knapek – najlepszy strzelec

Jakub Zieliński – najlepszy bramkarz

Najlepsi zawodnicy – Tomasz Kowal i Jakub Grochulski

W kategorii 2006 – 2007

Jakub Duszyński – najlepszy bramkarz

Oskar Maliński – najlepszy strzelec

Najlepsi zawodnicy – Wojciech Kondratowicz i Bartosz Rzepkowski

Nad bezpieczny i płynnym przebiegiem turniej czuwali ; Mariusz Włodarz, Grzegorz Pawlak, Adam Gruza, Piotr Grochulski i Jacek Szabunia

redakcja, Źródło artykułu: lobez.pl, Autor zdjęć: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola