Belka
Czwartek, 30 Czerwca 2022   imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

FARTUCHY MEDYCZNE Z ELANOBAWEŁNY ceny od 40 zł

Kategoria: Pozostałe » Inne
 

Fartuchy z elanobawełny z długimi rękawami cena netto 40 zł. Fartuchy z elanobawełny z krótkimi rękawami cena netto 30 zł.Fartuchy bawełniane z długimi rękawami cena netto 26 zł.Produkujemy wysokiej jakości fartuchy sklepowe,medyczne,aptekarskie.Zapięcia na zatrzaski lub guziki.RATES Producent Odzieży Medycznej,Fartuchów,Kurtek.Hurtownia firmowa.tel.+48 513737979 strona www. http://rates.com.pl
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.Zaopatrujemy hurtownie BHP i sklepy w Polsce i Europie.
e-mail:rates1@wp.pl

Kontakt

Tel/fax:+48 257980915 

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
   
Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola