Belka
Czwartek, 30 Czerwca 2022   imieniny: Emilia, Lucyna, Arnold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GRANTY SOŁECKIE ROZDANE!

Data publikacji: 2019-07-03, Data modyfikacji: 2019-07-05
A A AWydrukDrukuj  
 
  2 lipca 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łobzie zostały podpisane umowy na „Granty sołeckie 2019” – konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. W tegorocznej edycji Sołectwom z Gminy Łobez zostały przyznane 3 granty. Laureatami zostało: - Sołectwo Niegrzebia – „Czynnej rekreacji potrzebujemy – plac w Niegrzebii Zbudujemy” - Sołectwo Poradz – „ Raz po raz upiększamy Poradz” - Sołectwo Unimie – „ Siłownia plenerowa – integracja i rekreacja mieszkańców Unimia i turystów” Każdy z nagrodzonych Sołectw otrzyma dotację w wysokości 10.000,00 zł. Osobą merytoryczną sporządzającą wnioski w ramach niniejszego konkursu przy współpracy    z Sołtysami była mgr inż. Kamila Bryczkowska-Łań , podinspektor Wydziału Inwestycji i Rozwoju Lokalnego Urzędu Miejskiego w Łobzie. Wygranym serdecznie gratulujemy!        

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/f685f9289aab9d9ab854a7f96d9e7830.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola