Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Studniówka 2012 Łobez - Teledysk [www.djjerzman.pl]

 
Zdjęcia ze studniówki na moim blogu: blog.djjerzman.pl/dj-na-wesele/studniowka-tarnowolobez/ 13.01.2012r. -- Trasa do miejscowości Tarnowo niedaleko Łobez i Drawska Pomorskiego. Tam bawiło się ok. 200 osób na studniówce... Nic dodać nic ująć -- napisze inaczej co niektórzy powinni się od nich uczyć jak ludzie potrafią się bawić i brać przykład, myślę że powyższy teledysk i poniższe zdjęcia mówią same za siebie Rewelacyjna zabawa i organizacja -- pozdrowienia dla Daro i Kapiego Oczywiście nie tylko Ja zadbałem o świetność tej zabawy ale także profesjonalny zespół gambitband.pl - poza Nami rozbawił całe towarzystwo świetny animator czasu wolnego Kacper Moroz mail : kacper.moroz malpka wp.pl no i nad całą zabawą czuwała niezastąpiona Firma FOTO -- VIDEO „KRZYŚ" fotopyrczak.pl -- dzięki Nim powyższy teledysk oraz poniższe zdjęcia. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i mam nadzieję do zobaczenia w tamtych rejonach DJ JERZMAN.

 


djjerzman
 
Data pliku video: 2012-03-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola