Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podpisanie umowy na doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Łobez

Data publikacji: 2018-07-24, Data modyfikacji: 2018-07-26
A A AWydrukDrukuj  
 
    W Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie rozpoczęła się procedura podpisywania umów ze 100 gminami z województwa zachodniopomorskiego. Umowy dotyczą realizacji zadań polegających na doposażeniu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt ratownictwa technicznego i medycznego ze środków Funduszu Sprawiedliwości. Do projektu przystąpiła również Gmina Łobez. W ramach realizacji zadania zaplanowano zakup dwóch defibrylatorów oraz torby ratownicze. Kwota przyznanych środków to 19.503,00 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.     Umowę z upoważnienia Burmistrza Łobza Piotra Ćwikły, podpisała Sekretarz Gminy Magdalena Kowalec oraz Skarbnik Gminy Olga Radziwanowska.            Utworzono: M. Kowalec Dodano: M. Smolarek 

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/podpisanie-umowy-na-doposazenie-jednostek-ochotniczych-strazy-pozarnych-z-gminy-lobez.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola