Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dotacje na ciekawe inicjatywy, działania NGO, promocję oraz na miejsca rekreacji - LGD CIW ZAPRASZA!

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
    Dotacje na ciekawe inicjatywy, działania NGO, promocję oraz na miejsca rekreacji – LGD CIW ZAPRASZA!   KONKURSY GRANTOWE - NABÓR 2018   Lokalna Grupa Działania Centrum Inicjatyw Wiejskich informuje o planowanym naborze wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020:   Konkurs 1/G/2018 – Działania aktywizujące i integrujące mieszkańców (granty) Konkurs 2/G/2018 – Promocja i informacja (granty) Konkurs 3/G//2018 - Infrastruktura turystyczna i rekreacyjna (granty)   Nabór prowadzony będzie  w terminie 17 – 31 sierpnia 2018 r.     Więcej informacji -  PLAKAT      

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/dotacje-na-ciekawe-inicjatywy-dzialania-ngo-promocje-oraz-na-miejsca-rekreacji-lgd-ciw-zaprasza.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola