Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

AKCJA WYSTAWKA

Data publikacji: 2014-05-23, Data modyfikacji: 2014-05-24
A A AWydrukDrukuj  
 
  „AKCJA WYSTAWKA” 29.05.2014 r. Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Łobez Burmistrz Łobza informuje, że w dniu  29.05.2014 r.  przeprowadzona będzie bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych z gospodarstw domowych mieszkańców Gminy Łobez. Podczas zbiórki odbierane będą: meble, dywany, wykładziny, stolarka budowlana, sprzęt AGD i RTV, opony i inne tego typu wielkogabarytowe sprzęty. Zabrania się wystawiania: gruzu, odpadów budowlanych i niebezpiecznych.   ODPADY WIELKOGABARYTOWE NALEŻY WYSTAWIĆ W DNIU 28.05.2014 ROKU (DZIEŃ POPRZEDZAJĄCY ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH) W rejonie zabudowy jednorodzinnej prosimy o wystawienie odpadów przed posesję (w miejscu umożliwiającym dojazd pojazdu zbierającego odpady), natomiast w przypadku zabudowy wielorodzinnej (bloki) –    w rejonie miejsc ustawienia pojemników na odpady komunalne.

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/AKCJA-WYSTAWKA.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola