Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZMIANA PODMIOTU ORAZ SIEDZIBY NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOBZIE

Data publikacji: 2013-08-02, Data modyfikacji: 2013-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 
UWAGA!!! OD 1 SIERPNIA 2013 R. NASTĄPIŁA ZMIANA PODMIOTU ORAZ SIEDZIBY NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOBZIE Świadczeń w zakresie opieki nocnej i świątecznej będzie udzielać Przychodnia MEDICAM mieszcząca się w Łobzie przy ul. gen.Władysława Sikorskiego 6 („Stara Przychodnia”), tel. (91) 573 25 12. Opieka zdrowotna udzielana będzie w godzinach od 18:00 do 8:00 rano w dni powszednie oraz całodobowo w dni wolne od pracy.   Zastępca Burmistrza Ireneusz Kabat  

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/ZMIANA-PODMIOTU-ORAZ-SIEDZIBY-NOCNEJ-I-SWIATECZNEJ-OPIEKI-ZDROWOTNEJ-W-LOBZIE.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola