Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Witryna pracy 50+"

Data publikacji: 2015-11-26, Data modyfikacji: 2017-04-09
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 24.11.2015r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łobzie odbyło się spotkanie z przedstawicielką Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu Panią Barbarą Głowacz, którego celem było zaprezentowanie dostępnego na rynku pracy programu „Witryna pracy 50+”. Program ma na celu udostępnienie narzędzia- platformy internetowej: www.witrynapracy.pl mającej pomagać ludziom z ww. grupy zwiększać dostęp do ofert pracy i rynku pracy w szerokim znaczeniu. Efektem tego spotkania jest szkolenie, które odbędzie się w dniu 7.12.2015r. o godz. 900 w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie w Sali Komputerowej nr 7. Osoby bezrobotne w wieku powyżej 50 roku życia zainteresowane ww. szkoleniem prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Łobzie, tel. 91 577 70 30

Pełna treść wiadomości na: puplobez.pl/wydarzenie/13/%E2%80%9Ewitryna-pracy-50-%E2%80%9D
puplobez.pl, Źródło artykułu: puplobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola