Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WAKACJE – ŁOBEZ 2012 r.

Data publikacji: 2012-08-02, Data modyfikacji: 2012-08-02
A A AWydrukDrukuj  
 
WAKACJE – ŁOBEZ 2012 r.

- NA BOISKU” ORLIK” PRZY SP Nr 2 – odbędą się mini zawody w piłce nożnej dla dzieci szkół podstawowych (11-13 lat), mini koszykówka dla dzieci szkół podstawowych (11-13 lat), siatkówka dla młodzieży (powyżej 14 lat) a także gry i zabawy dla dzieci szkół podstawowych (7-10 lat), zabawy i gry ruchowe, ćwiczenia z liną, zabawy i gry rzutowe, ćwiczenia i zabawy z hula-hop. Ponadto przy Szkole Podstawowej Nr 1 oraz przy Zespole Szkół Gimnazjalnych w Łobzie codziennie od godziny 12.00 do 20.00 czynne będą boiska wielofunkcyjne dla mieszkańców Gminy Łobez,

- W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ – w dziale dziecięcym w miesiącu lipcu w każdy wtorek od godziny od 12.00 do 13.00 prowadzone będą zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy. W miesiącu sierpniu w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach od 12.00 do 13.00 prowadzone będą gry i zabawy stolikowe,

- ŚWIETLICA TERAPEUTYCZNA PRZY SP Nr 1 i SP Nr 2 – dzieci uczestniczące w zajęciach świetlic terapeutycznych przy SP Nr 1 oraz SP Nr 2 zorganizowane będą miały półkolonie w dniach od 09.07.2012 r. do 20.07.2012 r. pod hasłem „Aktywne i Bezpieczne Wakacje 2012”

W ramach półkolonii prowadzone będą gry i zabawy integracyjne, zabawy o charakterze sportowym, a także trzy razy w trakcie półkolonii zorganizowane będą wyjazdy i zabawy z dziećmi w sołectwach Gminy Łobez (Rynowo – 10.07; Suliszewice – 12.07;Zachełmie – 17.07.2012 r.), wyjazd do kina w Złocieńcu, wyjście do Gospodarstwa Agroturystycznego „ZAGRODA”. Planowany jest również wyjazd do Starosłowiańskiej Wioski „Sławogród” w Czaplinku a także na basen do Świdwina,

- W ŚWIETLICACH WIEJSKICH (DALNO, DOBIESZWO, BEŁCZNA, GRABOWO, KARWOWO, ŁOBŻANY, PORADZ, PRUSINOWO, SULISZEWICE, UNIMIE, WOROWO, ZAGÓRZYCE I ROŻNOWO, ZAJEZIERZE) przewidziane są m. in. liczne zabawy sportowe (zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu), turnieje gry w tenisa stołowego, warsztaty plastyczne, zabawy i gry w terenie, turnieje piłki nożnej i siatkowej, zajęcia muzyczne i kulinarne.



Szczegółowy harmonogram zajęć rekreacyjnych i sportowych wywieszony jest w każdej z wyżej wymienionych placówek.



Zapraszamy chętnych uczniów i życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku.





Łobez, 29.06.2012 r. Burmistrz Łobza

Ryszard Sola

, Źródło artykułu: http://lobez.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola