Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UMOWA NA DOFINANSOWANIE REWITALIZACJI "STAREGO BOISKA" PODPISANA!

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu dzisiejszym (05.11.218) w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Łobzie Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa oraz Burmisrz Łobza Piotr Ćwikła i Skarbnik Gminy Olga Radziwanowska podpisali umowę na dofinansowanie zadania pn. "Stare Boisko" – rewitalizacja zdegradowanego placu rekreacyjnego przy ul. Niepodległości w Łobzie wraz z rozbudową promenady.” W ramach naboru konkursu  PZP.09.03.00-IZ.00-32-002/17, Oś priorytetowa 9 Infrastruktura publiczna, Działanie 9.3 Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Wnioskowana całkowita wartość projektu wynosi 5 468 894,30 zł, całkowita kwota wydatków kwalifikowanych 4 705 882,37 zł , w tym wartość dofinansowania wynosi  4 000 000,00 zł. Projekt zakłada m.in. budowę sceny wraz z zapleczem technicznym, widownię, siedziska na skarpie, budowę wiat rekreacyjnych, fontanny posadzkowej, placu zabaw, ciągu komunikacyjnego wzdłuż brzegu rzeki Regi dochodzącym do ul. Mostowej oraz przestrzeń leżakowania z siatki polipropylenowej.

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/umowa-na-rewitalizacje-starego-boiska-podpisana.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola