Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rajd Pieszy - 12 pażdziernika 2013 r.

Data publikacji: 2013-10-10, Data modyfikacji: 2013-10-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszam na rajd pieszy Sobota 12.10.2013 Zbiórka o godz. 10,00 na Wzgórzu Rolanda (pomnik) Wzgórze Rolanda -  Polana - Mostek Cygański - Świętoborzec- Bonin -                                 Leśne Źródełko-  Łobez ul. Strumykowa Długość trasy około 15km. Rajd zorganizowany jest przy współpracy z Urzędem Miejskim w Łobzie Wydział Sportu, Turystyki i Promocji W trakcie rajdu zakładać będziemy skrytki geocachingowe ( każdy z uczestników będzie mógł zaproponować miejsce utworzenia skrytki ), zwiedzimy Zakład Treningowy Koni w Boninie, grzybiarze zapewne znajdą również coś dla siebie. W rejonie Bonina przewidziane jest ognisko. Prowiant każdy z uczestników organizuje we własnym zakresie. Poznamy ciekawe miejsca o niezwykłej historii. Cele rajdu; 1. Konstruktywne spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody. 2. Wzbogacanie walorów turystycznych Ziemi Łobeskiej przez zakładanie tras  geocachingowych. Informacja dla uczestników. Rajd organizowany jest na zasadzie Open Mind Federation, regulamin poniżej. Regulami Wolnej Federacji Umysłów 1.  To jest rajd dla ludzi dorosłych, odpowiedzialnych za siebie i samodzielnych. Osoby niepełnioletnie mogą uczestniczyć w rajdzie pod opieką osoby dorosłej. 2.  Każdy sam dba o swoje jedzenie, noclegi i przejazdy. W szczególności o własne bezpieczeństwo. 3. Ustalamy dokąd idziemy wspólnie- jak komuś się nie podoba – może się odłączyć. 4. Nikt nikogo do niczego nie zmusza (a nawet nie namawia). 5. Celem jest konstruktywne spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody. 6.  Nikt nikomu nie przeszkadza a tym bardziej przyrodzie. Szanujemy siebie i wszystko dookoła. 7.  Nie ingerujemy w przyrodę. Niczego nie niszczymy, nie zostawiamy śmieci, śladów ani niczego innego, nie płoszymy zwierząt. 8.  Wędrując pomagamy sobie nawzajem o ile nie narusza to innych punktów a w szczególności punktu nr 4. 9.   Piszący ten tekst jako pomysłodawca nie jest nikomu niczego winien, a wyjazd OMF nie jest w żadnym sensie ofertą handlową tylko pomysłem na konstruktywne spędzenie czasu w czasie gdy większość ludzi spędza czas destruktywnie. 10.  Żadnych reklamacji nie uwzględnia się. Każdy może mieć pretensje tylko do siebie. Rozczarowania są inherentną częścią życia i piszący ten tekst nie odpowiada za nic a w szczególności za pogodę, stan dróg, kolei państwowych i państwa jako takiego, uczestników wyjazdu, ani za cokolwiek innego. Informacje - Bogdan Przybyła, kom. 600 03 83 83 Gorąco zapraszam Bogdan Przybyła

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/Rajd-Piieszy-12-pazdziernika-2013-r.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola