Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PODZIĘKOWANIA BURMISTRZA ŁOBZA PIOTRA ĆWIKŁY ZA ORGANIZACJĘ DNI ŁOBZA 2018

Data publikacji: 2018-07-13, Data modyfikacji: 2018-07-22
A A AWydrukDrukuj  
 
  Szanowni Państwo!   Dni Łobza 2018 już za nami. Program zapowiadał fantastyczną zabawę i taka też ona była. Wszystko odbyły się zgodnie z planem. Miło mi, że i tym razem zechcieliście Państwo razem z nami licznie uczcić święto naszego miasta. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w tegoroczną organizację imprezy. Sponsorom: POWIAT ŁOBESKI, SEC ŁOBEZ SP. Z O.O., PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU ZIEMNIACZANEGO „NOWAMYL” S.A., BANK SPÓŁDZIELCZY W GOLENIOWIE ODDZIAŁ ŁOBEZ, ENEA OŚWIETLENIE SP. Z O.O, firma SAFETY- Grzegorz Łukaszewicz, PRACOWNIA PAZNOKCIA ANNA BRYK, INTER ARIMAR PPHU ARKADIUSZ ŚWIRSKI, PROFFMAN BROKER SP. Z O.O. Wyrazy uznania za profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków kieruję druhom OSP z terenu gminy, pracownikom ochrony za zabezpieczenie terenu imprezy, służbom medycznym za gotowość do niesienia pomocy, służbom porządkowym i technicznym za przygotowanie terenu starego boiska oraz porządek w trakcie i po imprezie, funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Łobzie, kadrze pożarniczej Komendy Powiatowej Straży Pożarnej za wsparcie i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników Dni Łobza oraz pracownikom Urzędu Miejskiego, którzy zorganizowali całą imprezę.   Piotr ĆwikłaBurmistrz Łobza  

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/podziekowania-od-burmistrza-lobza-piotra-cwikly-za-organizacje-dni-lobza-2018.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola