Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁSZENIE

Data publikacji: 2016-06-22, Data modyfikacji: 2017-04-09
A A AWydrukDrukuj  
 
OGŁOSZENIE Starosta Łobeski i Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie informują, że posiadają znaczne fundusze na organizację staży i na dotacje dla osób bezrobotnych do 30 roku życia finansowane ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt przeznaczony jest dla osób długotrwale bezrobotnych (powyżej 12 miesięcy) i o niskich kwalifikacjach (wykształcenie do średniego włącznie), preferowane będą kobiety. Wszystkich przedsiębiorców i pracodawców oraz bezrobotnych zapraszamy do składania wniosków. Szczegółowe informacje uzyskać można w siedzibie Urzędu Pracy (boksy 5a-5d) oraz pod numerami telefonów (91) 39 740 88, (91) 39 742 44 wew. 36 lub 42.   Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi      

Pełna treść wiadomości na: puplobez.pl/wydarzenie/17/oglszenie
puplobez.pl, Źródło artykułu: puplobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola