Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGŁOSZENIE

Data publikacji: 2016-09-06, Data modyfikacji: 2017-04-09
A A AWydrukDrukuj  
 
OGŁOSZENIE   Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie informuje, że posiada znaczne środki na organizacje staży, dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz refundacje kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Projekt przeznaczony jest dla osób powyżej 30 roku życia, które spełniają przynajmniej jeden z poniższych warunków:   mają niskie kwalifikacje (do średniego włącznie) są długotrwale bezrobotne (powyżej 12 miesięcy) są w wieku powyżej 50 roku życia mają orzeczenie o niepełnosprawności   Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków.   Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Pracy (pok. 3 i 4) oraz pod numerami telefonów (91) 397 40 88 lub (91) 397 42 44.

Pełna treść wiadomości na: puplobez.pl/wydarzenie/18/ogloszenie
puplobez.pl, Źródło artykułu: puplobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola