Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łobeski Klub Morsów GOŁO - LEDŹ TKKF Błyskawica Łobez zaprasza na kąpiel morsów.

Data publikacji: 2014-01-30, Data modyfikacji: 2014-01-30
A A AWydrukDrukuj  
 
  Łobeski Klub Morsów GOŁO-LEDŹ przy TKKF Błyskawica Łobez - zaprasza   KĄPIEL MORSÓW * Łobez, Jezioro Miejskie *  niedziela, 9 luty 2014 r. * godz. 13:00   * Nad jeziorem ognisko, biwak i posiłek DLA MORSÓW! * Zrzuta: 5 zł (członkowie TKKF Łobez 2014 r.- 50%) * Zgłoszenia i informacje u szefa łobeskich morsów: Tadeusz Wesołowski, tel. 608469239   * Info:  www.tkkf-lobez.eu; adamku@vp.pl * Nad jezioro dotrą także piechurzy biorący udział w rajdzie turystyki pieszej   * Impreza odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Uczestnicy biorą udział w kąpieli na własną odpowiedzialność. Osoby nieletnie uczestniczą tylko pod opieką osoby dorosłej.   * TKKF Błyskawica Łobez działa w oparciu o dotację Gminy Łobez.

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/Lobeski-Klub-Morsow-GOLO-LEDZ-TKKF-Blyskawica-Lobez-zaprasza-na-kapiel-morsow.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola