Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ŁOBESKA "JEDYNKA" MA JUŻ PLAC ZABAW!

Data publikacji: 2018-10-01, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
28 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Łobzie obchodziliśmy Europejski Tydzień Sportu pod hasłem "Aktywna Jedynka". Były zabawy, rozgrywki sportowe oraz, a może przede wszystkim, uroczyste otwarcie placu zabaw. Budowa placu zabaw była możliwa  dzięki pracy członków Stowarzyszenia "Jedynka naszych marzeń" przy współpracy i wsparciu Gminy Łobez, Burmistrza Łobza Piotra Ćwikły, pracowników urzędu oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łobzie. Plac zabaw powstał przy udziale środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego programem w zakresie 4.6 Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej. Kwota dofinansowania przyznana Stowarzyszeniu to 52.108,00 zł. Pomoc finansowa została przeznaczona na zakup urządzeń sporotowo-rekreacyjnych oraz oświetlenia w postaci dwóch lamp solarnych i jednej ledowej. Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Łobza, Piotrowi Ćwikle oraz pracownikom Urzędu Miejskiego w  Łobzie za pomoc i wsparcie prze realizacji przedsięwzięcia. Bez Was by się nie udało! Stowarzyszenie "Jedynka naszych marzeń"

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/plac-zabaw-1.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola