Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne miliony dla gmin członkowskich Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego

Data publikacji: 2014-09-29, Data modyfikacji: 2014-09-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejne miliony dla gmin członkowskichZwiązku Miast i Gmin Pojezierza DrawskiegoW dniu 22 września 2014 roku w Rewalu, w obecności Jacka Chrzanowskiego Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Zarząd Związku Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego reprezentowany przez Waldemara Włodarczyka - Burmistrza Złocieńca, Ryszarda Solę - Burmistrza Łobza oraz Arkadiusza Czerwińskiego - Burmistrza Reska podpisał trzy umowy na dofinansowanie projektów technicznych na modernizację oczyszczalni ścieków w Złocieńcu, Czaplinku oraz Drawsku Pomorskim. Wartość przyszłych inwestycji to ponad 50 mln złotych.   „ZACHODNIOPOMORSKI LIDER EKOLOGII 2014”Konkurs dla najaktywniejszych instytucji z naszego regionu, dzięki którym nasze środowisko naturalne jest czystsze i piękniejsze został zakończony. Komisja konkursowa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie przyznała nagrody i wyróżniania. W kategorii „Innowacje” wyróżniony został Związek Miast i Gmin Pojezierza Drawskiego - Serdecznie dziękujemy.

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/Bez-tytulu.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola