Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IV Łobeskie Brwy Jesieni, Wędrówka Turystyki Pieszej (Niedziela 27 października 2013 r.)

Data publikacji: 2013-10-21, Data modyfikacji: 2013-10-22
A A AWydrukDrukuj  
 
      4-ŁO-BA-JE Wędrowcy na szlak !!!   IV ŁOBESKIE BARWY JESIENI WĘDRÓWKA TURYSTYKI PIESZEJ Niedziela, 27 października 2013r.   Zbiórka: godz. 10:00, Łobez UWAGA: nowe miejsce zbiórki wyspa na Redze koło nadleśnictwa (parking przy Netto albo przy ul. Bocznej) Trasa: Łobez – mszar w lesie bonińskim - Świętoborzec – rz. Węgorza, most po kolei wąskotorowej – bobrowe jeziorko - jezioro Moszczenica (Unimskie) – ścieżka ekologiczna – Łobez. Dystans: 14 km – drogi gruntowe, ścieżki leśne, na przełaj Punkty tematyczne: mszar w lesie bonińskim, bobrowe jeziorko Zapewniamy: - relaks full wypas - pogodę w sam raz - posiłek turystyczny Biwak=ognisko nad jeziorem Moszczenica (tzw. unimskie) Morsy i Morski mile widziane!! Zrzuta: 5 zł (płatne podczas zbiórki); członkowie TKKF Łobez (składka 2013) i niepełnoletni - 50% zakończenie – przed godz. 16:00 informacje – Adam Kogut, tel. 607881467, mail: adamku@vp.pl wędrówkę przygotowali i prowadzą: Adam Kogut i Elżbieta Jankowska-Kogut -------------------------------------------- Impreza rekreacyjna. Staramy się dostosować tempo marszu do przeciętnego uczestnika. Podczas wędrówki będą częste przerwy …  (przerwa śniadaniowa, przerwa techniczna, przerwa przyrodnicza) Rajd jest otwarty, zatem zapraszamy wszystkich miłośników pieszych wędrówek i krajoznawstwa, nordic walking-owców. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Jednakże prosimy grupy turystyczne o wcześniejsze sygnalizowanie ilości chętnych, co pomoże przy aprowizacji. Osoby, które chcą otrzymywać informacje o naszych wyprawach, proszone są o podanie maila na: adamku@vp.pl. Rajd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. Uczestnicy biorą udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków. Osoby nieletnie uczestniczą w rajdzie tylko pod opieką osoby dorosłej. TKKF Błyskawica prowadzi działalność w oparciu o dotację Gminy Łobez Zapraszamy na: www.tkkf-lobez.eu Zdjęcia z rajdu będą tutaj: https://picasaweb.google.com/111882181966828877571   Do zobaczenia na szlaku!! Adam Kogut, Elżbieta Jankowska-Kogut      

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/IV-Lobeskie-Brwy-Jesieni-Wedrowka-Turystyki-Pieszej-Niedziela-27-pazdziernika-2013-r.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola