Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III RAJD PIESZY OMF , sobota 09.11.2013 r.

Data publikacji: 2013-11-04, Data modyfikacji: 2013-11-04
A A AWydrukDrukuj  
 
III Rajd Pieszy OMF zapraszam Sobota 09.11.2013 Zbiórka o godz. 10:00 w Boninie przy kościele Bonin  - wieża obserwacyjna  -  Węgorsko  -  Zagadkowa Wyspa  -                           Grodzisko Węgorsko   -  Rogówko  -  Jeź. Ruciane  -  Bonin Długość trasy 20 km.  tempo około 5km/h Rajd zorganizowany jest przy współpracy z Urzędem Miejskim w Łobzie Wydział Sportu, Turystyki i Promocji   Zapraszam na drugi geocachingowy rajd pieszy. Poznamy ciekawe miejsca o niezwykłej historii. Zakładać będziemy skrytki geocachingowe ( uczestnicy proponują miejsca utworzenia skrytek ).   Na trasie przewidziane jest ognisko. Prowiant każdy z uczestników organizuje we własnym zakresie. Cele rajdu; 1. Konstruktywne spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody. 2. Wzbogacanie walorów turystycznych Ziemi Łobeskiej przez zakładanie tras  geocachingowych.   Informacja dla uczestników. Rajd organizowany jest na zasadzie OMF ( Open Mind Federation ), regulamin poniżej. Regulami  Federacji Wolnych Umysłów: 1.  To jest rajd dla ludzi dorosłych, odpowiedzialnych za siebie i samodzielnych. 2.  Każdy sam dba o swoje jedzenie, noclegi i przejazdy. W szczególności o własne bezpieczeństwo. 3. Ustalamy dokąd idziemy wspólnie- jak komuś się nie podoba – może się odłączyć. 4. Nikt nikogo do niczego nie zmusza (a nawet nie namawia). 5. Celem jest konstruktywne spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody. 6.  Nikt nikomu nie przeszkadza a tym bardziej przyrodzie. Szanujemy siebie i wszystko dookoła. 7.  Nie ingerujemy w przyrodę. Niczego nie niszczymy, nie zostawiamy śmieci, śladów ani niczego innego, nie płoszymy zwierząt. 8.  Wędrując pomagamy sobie nawzajem o ile nie narusza to innych punktów a w szczególności punktu nr 4. 9.   Piszący ten tekst jako pomysłodawca nie jest nikomu niczego winien, a wyjazd OMF nie jest w żadnym sensie ofertą handlową tylko pomysłem na konstruktywne spędzenie czasu w czasie gdy większość ludzi spędza czas destruktywnie. 10.  Żadnych reklamacji nie uwzględnia się. Każdy może mieć pretensje tylko do siebie. Rozczarowania są inherentną częścią życia i piszący ten tekst nie odpowiada za nic a w szczególności za pogodę, stan dróg, kolei państwowych i państwa jako takiego, uczestników wyjazdu, ani za cokolwiek innego. Informacje - Bogdan Przybyła, kom. 600 03 83 83 Gorąco zapraszam Bogdan Przybyła  

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/III-RAJD-PIESZY-OMF-sobota-09112013-r.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola