Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GRANTY SOŁECKIE WYKORZYSTANE!

Data publikacji: 2018-11-22, Data modyfikacji: 2018-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Sołectwa Gminy Łobez: Poradz, Prusinowo, Klępnica oraz  Łobżany otrzymały w maju br. granty w ramach Konkursu Marszałka Województwa  Zachodniopomorskiego  „GRANTY SOŁECKIE 2018”. Dzięki otrzymanej dotacji zostały zrealizowane następujące projekty grantowe: „Aktywnie i zdrowo Siłownia Prusinowo” – w ramach, którego powstała dwustanowiskowa siłownia zewnętrzna składająca się z urządzeń tj. orbitrek oraz wyciąg górny. Cały plac na którym zlokalizowane są urządzenia został obsadzony krzewami ozdobnymi. Postawiono tablicę informacyjną. Końcowy koszt zadania wyniósł: 8479,50 zł     „www. na powietrzu – utworzenie siłowni plenerowej w Łobżanach” – w ramach, którego powstała dwustanowiskowa siłownia zewnętrzna składająca się z urządzeń tj. wioślarz i wyciąg górny. Została zamontowana tablica pamiątkowa. Końcowy koszt zadania wyniósł: 7749,50 zł         „Za burtą” – zagospodarowanie terenu nad jeziorem Klępnicko – w ramach, którego została zagospodarowana plaża nad jeziorem poprzez montaż grilla, ławek z oparciem, stojak na rowery oraz stół do gry w szachy wraz z siedziskami. Postawiono tablicę informacyjną. Końcowy koszt zadania wyniósł: 9794,50 zł        „Mój jest ten kawałek podłogi…” – remont świetlicy w Poradzu – w ramach, którego wykonano prace remontowe w świetlicy m.in. położono nową podłogę, pomalowano ściany i sufity wszystkich pomieszczeń. Zamontowano tablicę pamiątkową Końcowy koszt zadania wyniósł: 24999,75 zł

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/granty-soleckie-wykorzystane1.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola