Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GRAMY Z ORKIESTRĄ ! CHCESZ "PRZEJĄĆ" FOTEL BURMISTRZA?

Data publikacji: 2019-01-07, Data modyfikacji: 2019-01-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Jeżeli tak, to już w niedzielę będzie ku temu okazja! Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wystawiony „fotel burmistrza”. Kto da za niego najwyższą cenę, na jeden dzień „przejmie” urząd burmistrza.    Juz w niedzielę 13 stycznia 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łobeska orkiestra rozpocznie swoje granie o godz. 9.00 kiedy wolontariusze wyjdą z puszkami na ulice miasta. O 16.00 na Hali Sportowo-Widowiskowej ruszamy z licytacjami, programem artystycznym, a o 20:00 tradycyjne zabłyśnie "światełko do nieba".   W tym roku zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W niedzielę pieniądze dla WOŚP będziemy mogli przekazać wrzucając je do puszek wolontariuszy, czy też biorąc udział w licytacji. W puli rzeczy, przekazanych na aukcję od ludzi wielkiego serca, oraz gadżetów WOŚP jest w tym roku „fotel burmistrza”. Osoba, która zapłaci za niego najwięcej, na jeden dzień „przejmie” we władanie nasze miasto. W wykonywaniu „obowiązków” pomagać będzie Burmistrz Piotr Ćwikła. Zwycięzca licytacji pozna przede wszystkim obowiązki burmistrza, strukturę organizacyjną Urzędu i jednostek,  weźmie udział w spotkaniach...etc. oraz zostanie obdarowany najfajniejszymi gadżetami sygnowanymi naszym łobeskim logo ;)   Łobeski Sztab WOŚP mieści się jak zawsze w ŁDK.W ubiegłym roku Łobez zebrał ponad 34 tys. zł,Czy w tym roku również dojdzie do pobicia rekordu? Wierzymy, że tak.  

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/gramy-z-orkiestra.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola