Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Foto Relacja z otwarcia nowego skrzydła Przedszkola Miejskiego z dnia 12 października 2013 r.

Data publikacji: 2013-10-14, Data modyfikacji: 2013-10-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę 12 października w Łobzie przy ul. Mickiewicza 11 odbyło się uroczyste przekazanie do użytku nowego skrzydła Przedszkola Miejskiego im. Krasnala Hałabały. W uroczystości wzięło udział ponad 160 osób. Ksiądz Dziekan Prałat Józef Cyrulik poświęcił i  pobłogosławił budynek. Przecięcie wstęgi dokonali: Burmistrz Łobza Ryszard Sola, Przewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Chojnacki, oraz przedszkolak Agata Dobrowolska z grupy Jeżyków. Pani Dyrektor Mariola Kotowicz zaprezentowała nowo powstały budynek oraz mówiła o osiągnięciach edukacyjnych przedszkola. Uroczystość uświetniły występy przedszkolaków oraz Teatru Bajammagia, który wystawił sztukę "Królewna Śnieżka i Krasnoludki". Podczas uroczystości, Burmistrz Ryszard Sola wręczył nauczycielom nagrody pieniężne z okazji Dnia Edukacji Narodowej.   Efektem rozbudowy przedszkola są m.in sale dla pięciu grup przedszkolaków, sala rekrecyjno - widowiskowa, gabinety specjalistów, zaplecze kuchenne. Rozbudowa przedszkola w całości została sfinansowana z budżetu gminy. Inwestycja kosztowała ok. 3,5 mln zł.            

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/Foto-Relacja-z-otwarcia-nowego-skrzydla-Przedszkola-Miejskiego-z-dnia-12-pazdziernika-2013-r.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola