Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ELIMINACJE GMINNE DO XI TURNIEJU GWIAZDECZEK OLIMPIJSKICH

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu dzisiejszym w Hali Sportowo – Widowiskowej w Łobzie odbyły się Eliminacje Gminne do XI Turnieju Gwiazdeczek Olimpijskich dla uczniów Szkół Podstawowych klas I,II,II, pod honorowym patronatem Burmistrza Łobza Piotra Ćwikły. Organizatorem tegorocznych eliminacji była Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie w Łobzie, współorganizatorem Wydział Sportu i Turystyki UM w Łobzie.  W turnieju wzięli udział uczniowie klas I-III z łobeskich szkół podstawowych. Poniżej podajemy klasyfikację końcową tegorocznych eliminacji:   KLASA I I m-ce – SP nr 3 (15pkt) II m-ce – SP nr 2 (9pkt) III m-ce – SP nr 1 (7pkt)   KLASA II I m-ce – SP nr 2 (14pkt) II m-ce – SP nr 1 (11pkt) III m-ce – SP nr 3 (5pkt)   KLASA III I m-ce – SP nr 2 (13pkt) II m-ce – SP nr 1 (12pkt)   Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodnicy startujący w turnieju zostali nagrodzeni medalami. W honorowaniu młodych zawodników wziął udział radny Rady Miejskiej w Łobzie Waldemar Zakrzewski. Na dzieci czekał też po wysiłku słodki poczęstunek.   Zwycięskie zespoły będą reprezentowały naszą gminę podczas XI Turnieju Gwiazdeczek Olimpijskich dla uczniów Szkół Podstawowych klas I,II,II, który odbędzie się w Hali Sportowo – Widowiskowej w Łobzie w dniu 4 grudnia 2018 r.                             Łobez, dn. 26.11.2018 r.

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/5d7305a4c616e53525aa8cb094e4d999.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola