Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

BURMISTRZ I RADA ZAPRZYSIĘŻENI!

Data publikacji: 2018-11-20, Data modyfikacji: 2018-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W poniedziałek 19 listopada, Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie I Jacka Szredera z dnia 7 listopada br. została zwołana pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej. Celem sesji było złożenie ślubowania przez radnych Rady Miejskiej oraz Burmistrza Łobza Piotra Ćwikłę. Przewodniczącym Rady Miejskiej w Łobzie został p. Bogdan Górecki. Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej p. Agnieszka Kwolek. Radni wybrali również spośród swego grona członków stałych komisji Rady Miejskiej tj. Komisji Budżetowej, Komisji Rewizyjnej, Komisji Terenów Wiejskich, Komisji Spraw Społecznych. Gratulujemy nowo wybranym w kadencji 2018-2023 i życzymy, aby inicjatywy przez nich podejmowane zwieńczone były sukcesami.                

Pełna treść wiadomości na: lobez.pl/aktualnosci/burmistrz-i-rada-zaprzysiezeni.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola