Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpieczny powrót do szkoły

Data publikacji: 2017-08-25, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Bezpieczny powrót do szkoły

Z okazji nowego roku szkolnego MetLife przygotowało promocję produktową „Powrót do szkoły”. Osoby, które w okresie od 25 sierpnia do 30 września 2017 r. dokupią umowę dodatkową „Bezpieczne Dziecko Premium” do umowy podstawowej „MetLife Gwarantowana Ochrona” będą mogły skorzystać z 10-procentowej zniżki.

Początek września to powrót do szkolnych obowiązków, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauka w szkole jest bardzo ważna, ale równie istotne jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego kompletując szkolną wyprawkę, warto pamiętać o ubezpieczeniu.

W szkołach z początkiem roku szkolnego dostępne są oferty polis NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków). Ubezpieczenia te choć łatwo dostępne i z uwagi na grupowy charakter, korzystniejsze cenowo, nie zawsze odpowiadają potrzebom rodziców. Charakteryzują się najczęściej niskimi sumami ubezpieczenia, a także wąskim zakresem ochrony.

Zanim otrzymamy ofertę ubezpieczenia grupowego ze szkoły, warto sprawdzić ofertę ubezpieczeń indywidualnych. Na rynku dostępne są dodatkowe ubezpieczenia dla dzieci dołączane do polisy dla rodzica. Dużą popularnością cieszą się również polisy posagowe (oszczędnościowe), których celem jest zebranie kapitału na start dziecka w dorosłe życie i wypłata gwarantowanej kwoty na koniec okresu umowy. Ochroną objęta jest przede wszystkim osoba opłacająca składki. Dostępne są też polisy stworzone z myślą o najmłodszych, z kompleksową ochroną wypadkowo-zdrowotną.

Przygotowane przez MetLife ubezpieczenie „MetLife Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium” jest połączeniem ubezpieczenia oszczędnościowego z ochronnym. Umowa podstawowa „MetLife Gwarantowana Ochrona” to ubezpieczenie na życie i dożycie, które umożliwia gromadzenie kapitału na start dziecka w dorosłe życie. Umowa dodatkowa „Bezpieczne Dziecko Premium”, którą rodzic lub opiekun może dokupić do umowy podstawowej, oferuje kompleksową ochronę wypadkowo-zdrowotną dla dziecka.

– Wybierając indywidualne ubezpieczenie, rodzice sami decydują o zakresie ochrony, jakiej potrzebuje dziecko oraz o wysokości składki, którą są w stanie regularnie opłacać. Ubezpieczenie „Bezpieczne Dziecko Premium” zapewnia wypłatę świadczenia zarówno w przypadkach częstszych zdarzeń, jakimi są złamania, oparzenia czy pobyt w szpitalu, jak również w przypadkach poważniejszych, takich jak operacja, trwałe inwalidztwo czy groźna choroba – mówi Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ochronnych w MetLife.

Zakres ubezpieczenia

Przy wyborze ubezpieczenia rodzice powinni wziąć pod uwagę zakres ubezpieczenia, czyli sytuacje, w jakich dziecko jest chronione. Im jest on szerszy, tym bardziej polisa może być pomocna. – Ważne jest, by ubezpieczenie oferowało realną pomoc w różnych sytuacjach, także tych trudniejszych i nie ograniczało się jedynie do wypłaty odszkodowania, ale również zapewniało dostęp do konsultantów, badań, usług organizacyjnych. Dlatego też wzbogaciliśmy ochronę dla dziecka o Powypadkowy Pakiet Medyczny z szeregiem bezpłatnych usług wspierających dziecko w powrocie do zdrowia po wypadku – dodaje Bożena Trzaska.

Powypadkowy Pakiet Medyczny gwarantuje dostęp do wielu usług, m. in. organizacji i pokrycia kosztów konsultacji medycznych u lekarzy 10 specjalizacji, badań diagnostycznych, w tym tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, rtg, usg, szeregu zabiegów ambulatoryjnych i badań, rehabilitacji czy też korepetycji po wypadku. Wszystkie te usługi są bezpłatne. Istnieje także możliwość skorzystania z baby concierge, czyli dostępu do pakietu usług organizacyjnych.

Dodatkowe korzyści

Zawierając umowę, można liczyć na dodatkowe korzyści takie jak wypłata świadczenia w podwójnej wysokości w przypadku trwałego inwalidztwa oraz złamań i oparzeń na skutek nieszczęśliwego wypadku, jeśli dojdzie do niego w wakacje, a także specjalne promocje na rozpoczęcie roku szkolnego. Przykładem jest aktualna promocja „Powrót do szkoły”. Od 25 sierpnia do 30 września 2017 r. umowa dodatkowa „Bezpieczne Dziecko Premium” dokupiona do umowy podstawowej MetLife Gwarantowana Ochrona jest dostępna z 10-procentową zniżką na składkę na cały okres ubezpieczenia, czyli już od 24,30 zł miesięcznie.

Opis wszystkich świadczeń, a także wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, z którymi należy zapoznać się przed zawarciem umowy.

Ubezpieczenie „MetLife Gwarantowana Ochrona plus Bezpieczne Dziecko Premium” dostępne jest w sieci agencji i u wybranych partnerów MetLife na terenie całego kraju.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: MetLife TUnŻiR S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola