Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

BEZPIECZNA SZKOŁA

Data publikacji: 2014-09-09, Data modyfikacji: 2014-09-09
A A AWydrukDrukuj  
 
  Szanowni Państwo Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego rozpoczynamy 11 już edycję Programu „Bezpieczna Szkoła”. Jest to Program, w którym doceniamy ciekawą profilaktykę  realizowaną w obszarze bezpieczeństwa w szkole. Jeżeli Państwa szkoła jest aktywna w tym zakresie, może warto pochwalić się tego rodzaju działaniami i zdobyć za nie uznanie. Jest to także możliwość uczestniczenia Państwa przedstawicieli w Policyjnym Studium Bezpieczeństwa. Forma wymiany doświadczeń i zdobycia umiejętności w obszarze bezpieczeństwa z pewnością przyda się wielu pracownikom placówek oświatowych. Ponadto zgłaszając swoją szkołę do programu możecie Państwo liczyć na szkolenie rady pedagogicznej i wywiadówkę dla rodziców z wybranej dziedziny dotyczącej bezpieczeństwa. Udział w naszych propozycjach jest bezpłatny a może przynieść wyłącznie korzyść, podniesie świadomość prawną oraz wzbogaci Państwa wiedze na temat różnych zagrożeń i sposobów  im przeciwdziałania. Jedyne co musicie Państwo zrobić, to do 30 września 2014 roku przesłać na  adres poczty elektronicznej prewencjakryminalna@szczecin.policja.gov.pl do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie kartę zgłoszenia, która jest załącznikiem do regulaminu konkursu. Regulamin konkursu można pobrać ze strony internetowej organizatora Programu, www.szczecin.kwp.gov.pl oraz w każdej jednostce Policji w województwie zachodniopomorskim. Informacje na temat programu dostępne są także pod numerem tel.: 091 82 12 054 i 695 875 006. Dodatkowo informacje na temat Programu dostępne będą na stronach internetowych Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie placówki oświatowe województwa zachodniopomorskiego.  

Pełna treść wiadomości na: http://lobez.pl/pl/Aktualnosci/BEZPIECZNA-SZKOLA.html
lobez.pl, Źródło artykułu: lobez.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat łobeski – powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w mieście Łobez. W skład powiatu wchodzą gminy: Dobra, Łobez, Resko, Węgorzyno i Radowo Małe, zajmując powierzchnię 1065,13 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: Iński Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Mszar koło Starej Dobrzycy, rzeka Rega oraz jeziora - Dobrzyca i Łabuń.

  Do zabytków zaliczają się: kościół pw. św. Mateusza z kamienia nieociosanego z XVI w. w Dobieszewie, dzwon i dzwonnica z drewna z XVII w., kościół p. w. św. Piotra i Pawła z XVIII w. w Bełcznej,  dwór z 1880 r. w Łobżanach, ryglowy kościół pw. Imienia Marii z 1707 r. w Worowie, zespół pałacowo-parkowy z XIX w. w Grabowie, renesansowy pałac w Iglicach oraz zabytkowe kościoły w gminie Resko (kościół gotycki w Resku, obecnie Sanktuarium Matki Boskiej Reskiej, kościół w Starogardzie z 1578-79 r., kościół św. Antoniego z XVIII w. w Dorowie, kościół św. Stanisława Kostki z 1696 r. w Iglicach oraz kościół św. apostołów Piotra i Pawła w Starej Dobrzycy).
     
  Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola